Karmienie piersią to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu mamy, nie pozwól by ból ją zakłócił.


Aby najcudowniejsze chwile z Twoim dzieckiem  trwały a nie bolały, stworzyliśmy NURSICARE®, opatrunek dla karmiących piersią mam, który szybko koi ból pojawiający się podczas karmienia, i przyspiesza gojenie się brodawek piersiowych.

Wg. UCD 92% świeżo upieczonych mam zgłasza w pierwszych 3 dobach po porodzie problemy z karmieniem piersią. 44% z nich odczuwa ból!

Najczęstszą przyczyną bólu jest zła technika przystawiania dziecka do piersi. Może ona prowadzić do powstawania bardzo bolesnych ran na brodawkach sutkowych i często skutkuje porzuceniem karmienia piersią. Dlatego też  poszukaj pomocy u certyfikowanego doradcy laktacyjnego lub położnej, która skutecznie rozwiąże przyczynę problemu.

NURSICARE® został stworzony by pomóc karmiącym piersią mamom, u których już pojawił się problem bolących i poranionych brodawek.

Ulga w bólu  Nursicare® delikatnie otula sutek, a dzięki swoim składnikom szybko i skutecznie łagodzi ból. Z Nursicare® poczujesz ulgę i będziesz mogła wrócić do karmienia piersią.

Przyspiesza gojenie  Nursicare® wspomaga naturalny proces gojenia. Poprzez zapewnienie odpowiedniego nawilżenia uszkodzonej skóry, brodawka znowu staje się elastyczna i miękka.

OchronaNursicare® jest wykonany z miękkiej i elastycznej pianki poliuretanowej, która dopasowuje się do anatomicznej budowy piersi. Poprzez stałe przyleganie do brodawek chroni sutki przed bolesnym ocieraniem o biustonosz oraz  chroni bieliznę przed wyciekającym mlekiem.

WygodaW przeciwieństwie do maści na bazie lanoliny, Nursicare® NIE pozostawia skóry tłustej, lepkiej i nieprzyjemnie pachnącej. Zmiana opatrunku trwa tyle, co wymiana wkładki laktacyjnej i nie wymaga przemywania całej piersi przed karmieniem.